Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #153287

Lao ja Eesti sisese transpordi juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* lao töö korraldamine ning laoseisude jälgimine
* Eesti sisese transpordi korraldamine
* Eesti sisese transpordi arendamine ning edendamine
* dokumentide kontrollimine ning arvete väljastamine teenuste eest

Ootused kandidaadile

* eelnev töökogemus sarnasel ametikohal
* soovituslikult erialane haridus (logistika / laondus)
* eesti-, vene keele oskus heal tasemel
* kasuks tuleb soome ja inglise või saksa keele oskus

Ettevõte pakub

* meeskonda, kes on orienteeritud koostööle ja arengule
* heal tasemel töötingimusi ning töövahendeid
* töötasu ~20 000kr/kuus bruto
* ühiseid toredaid väljasõte ning üritusi

Lisainfo

Kandideerimisel tulevad kasuks initsiatiivikus ning arengusoov.

Tööpakkumise number
#153287

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 20000 €/kuus
Kuulutus aegub:
18. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
26. mai 2008

CV Keskuse kliendiks on Navaka Transporditeenuste AS, mis asutati 1998 aasta märtsis ja on Navaka Transport Grupi tütarettevõte. Navaka Transporditeenuste AS põhitegevuseks on kiirete väikepakkide ja osakoormate transport Eesti ja Soome vahel. Klientidele pakutakse uksest-ukseni täisteenust nii Eesti kui ka Soome poolel. Aastast 2003 on arendatud tegevust ka täis- ja osakoormate transpordil Baltikumi, Rootsi ja Venemaa suunal. Ettevõtte põhiklientideks on firmad kellele on tähtis kaupade stabiilne, kiire ja muretu liikumine tarnijalt vastuvõtjani. Suhtlemine klientidega on personaalne ning töö kvaliteetne, mis tagab klientide lojaalsuse ning rahulolu. Ettevõttes töötab tänaseks päevaks 25 inimest.

Vaata rohkem