Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #789878

LAO ASSISTENT

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

 Sinu peamised tööülesanded on:

  • Laojuhi assisteerimine
  • Laotööga seonduva dokumentatsiooni vormistamine, andmesisestus ja andmebaaside korrashoid (Excel, Navision)
  • Kaupade vastuvõtu, kontrollimise, ladustamise, komplekteerimise, väljastamise ja tagastuste vastuvõtu korraldamine
  • Tellimustepõhine materjalide komplekteerimine tootmise jaoks

Ootused kandidaadile

Oled suurepärane kandidaat, kui:

  • Sul on varasem laotöö ja tõstukil töötamise kogemus
  • Sul on hea arvutikasutuse oskus
  • Sa valdad heal tasemel eesti keelt, kasuks tuleb inglise ja vene keele oskus
  • Pead kinni kokkulepetest, oled oma töös kohusetundlik, täpne ja usaldusväärne
  • Oskad näha suurt pilti, oled suurepärase koostööoskusega, kiire õppija ning uuendustele avatud. Oskad hästi planeerida oma tööd ja aega.

Ettevõte pakub

Meie juures ootavad Sind:

  • Stabiilne töö kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes
  • Igakülgne tugi töösse sisseelamisel ja õigete töövõtete omandamisel, vajadusel korraldame Sulle tõstukijuhi lubade saamiseks vajaliku väljaõppe
  • Kaasaegsed töövahendid ja -tingimused vastvalminud tootmiskompleksis (sh olmeruumid eraldi nii naistele kui meestele)
  • Hea töö eest vääriline töötasu koos motiveeriva boonusprogrammiga
  • Tervisekindlustus
  • Muud toetused erinevate perekondlike sündmuste puhul
  • Meeleolukad ühisüritused
  • Töö ühes vahetuses, tööaeg on E-R 7.00 – 15.30 või 8.00 - 16.30

Töökoht asub Jüri Tehnopargis, Rae vallas, Lehmja külas, Kütte tee 3

Lisainfot tööpakkumise kohta annab laojuhataja Paul Juurma telefonil +372 53 000 365.

Tööpakkumise number
#789878