Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #166671

Lao alljuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Laotööliste töö juhtimine ühe vahetuse vältel (3 vahetust-hommikune, õhtune, öine)
  • Tööjõu ja -vahendite optimaalne kasutamine vahetuse vältel
  • Kauba ladustamise ja väljasaatmise tagamine
  • Uute töötajate värbamine ja väljaõpe

Ootused kandidaadile

  • Varasem laos töötamise kogemus vähemalt 1 aasta
  • Vähemalt kesk- või kutseharidus
  • Oskus rääkida, lugeda ja kirjutada eesti keeles
  • Vene ja inglise keele oskus suhtlemistasandil
  • Arvuti kasutamise oskus (Word, Excel, PowerPoint)
  • Tõstuki juhtimise kogemus
  • Hea planeerimise ja organiseerimise oskus
  • Stressitaluvus

Ettevõte pakub

  • Karjääri- ja arenguvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes
  • Täiendkoolitust
  • Konkurentsivõimelist tasu

Tööpakkumise number
#166671

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2008

Coca-Cola Hellenic on üks The Coca-Cola Company karastusjookide tootjatest, kes tegutseb 28 riigis üle Euroopa. Coca-Cola Hellenic toodab, müüb ja turustab maailma kõige tuntuma kaubamärgiga karastusjooki Coca-Cola, samuti karastusjooke Coca-Cola Light, Sprite, Fanta, Bonaqua, Schweppes jt.
Coca-Cola Hellenic kui maailmaklassi müügiorganisatsiooni suunas liikuv ettevõte on oma organisatsioonis pühendunud sellise kultuuri loomisele, mis soodustab inimeste võimete täielikku rakendamist.
Coca-Cola Hellenic tütarettevõte AS Coca-Cola HBC Eesti on asutatud 1992. aasta mais. Ettevõttes on üle 250 töötaja üle Eesti.

Vaata rohkem

Lao alljuht