Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70731

Lao abitöötajad

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime naissoost abitöötajad kerge laotöö tegemiseks.

Tööülesanded hõlmavad kauba ( naiste aksessuaaride ) ettevalmistamist kauplustesse saatmiseks ( kauba margistamist jm. ).

Ootused kandidaadile

- kohusetundlik
- aus
- võimeline järgima juhiseid

Ettevõte pakub

- hea palk
- kasvamis- ning arenemisvõimalused

Tööpakkumise number
#70731

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. august 2006
Kuulutus sisestati:
22. juuni 2006

Oleme naiste moeaksessuaaride jae - ja hulgimüügiga tegelev ettevõte kaupluste asukohaga Baltimaades. Tallinnas on firmal 9 kauplust Viru, Kristiine, Ülemiste, Rocca al Mare, Nordea ja Mustika kaubanduskeskustes.

Vaata rohkem