2023-08-23 14:48:55

Projektijuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Oleme ellu viimas oma järgmist projekti. Idee sai alguse 3 aastat tagasi ning viimased aastad on rajatud tehnilisi lahendusi. Tänaseks oleme valmis projektiga alustama ning seoses sellega otsime inimest kes seda uut ja ainulaadset projekti veaks. Sinult ootame esmalt projekti tutvustamist peamistele partneritele, tegelemist jooksvate küsimustega, ettepanekuid tuleviku suhtes, kliendihaldust ning edasist meeskonna komplekteerimist ning visioone ja visioonide elluviimist tulevikus.

Ootused kandidaadile

Sobival isikul on väga hea suhtlemisoskus nii Eesti kui ka Inglise keeles (kõnes ja kirjas), kasuks tuleb ka Vene keele oskus.

Pakume võimalust viia ellu üks uuenduslik ja äge projekt üle Euroopa ning väga head karjäärivõimalust tulevikus - saada selle projekti tegevjuhiks! Projekt on portaal mis on seotud transpordiga (eelnev kogemus transpordi sektoris pole vajalik). Kindlasti on Sinu seljataga toetav ja sõbralik meeskond kes aitab kõik küsimusi lahendada. Esialgsed palgatingimused lepime personaalselt kokku!