2023-08-23 14:48:55
OÜ SLG Group

OÜ SLG Group tööpakkumised

Tööpakkuja tutvustus
1
Töötajate arv
1 600
Vaatamised
OÜ SLG Group on 2000. aastal asutatud ettevõte (endised ärinimed Graham Invest OÜ; Selge Invest OÜ). Ettevõte peamiseks tegevusaladeks on majandusalase konsultatsiooni osutamine ja laenude andmine. Samuti hoiab OÜ SLG Group tütar- ja sidusettevõtete osalusi.

Pakutav ametikoht
RAAMATUPIDAJA

Tööülesanded
- gruppi kuuluvate tütarettevõtete raamatupidamise teostamine
- dokumentatsiooni ja kirjavahetuse korrashoid
- raamatupidamise pidamine Hansa Raama raamatupidamis-programmi keskkonnas
- laoarvestuse pidamine
- maksu- ning muude firma ettevõtlusega soetud deklaratsioonide esitamine
- töötajate palga- ning puhkusearvestuse pidamine

Nõudmised kandidaadile
- raamatupidamistarkvara Hansa Raama ja Merti Palk kogemus
- hea suhtlemisvõime
- korrektne ja viisakas välimus
- korrektsus ja täpsus töös
- hea arvutioskus
- raamatupidajana töötamise kogemus
- abivalmidus

Kasuks tuleb
- Hansa Raama töö kogemus

Omalt poolt pakume
- koolitus- ja arendusvõimalusi
- motiveerivat töötasu
- kaasaaegest töökeskkonda
- professionaalset ja sõbralikku kollektiivi