2023-08-23 14:48:55

OTSIME SÄRASILMSET UJUMISTREENERIT

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Peamiseks tööülesandeks on ujumistreeningute läbiviimine Tallinna erinevates koolides ja asukohtades(peamiselt Mustamäe, Õismäe piirkond).
Lisaks aitad kaasa:
Treeningutel osalevate laste üle arvestuse pidamine;
Lastevanematega arenguvestlusete läbiviimine;
Oma treeningrühmadega laagrites ja võistlustel osalemine.

Ootused kandidaadile

Omad treeneri kvalifikatsiooni või soovid seda omandada
Oskad oma teadmisi ja kogemusi juhendatavatele edasi anda
Oled särasilmne ning hea suhtleja
Oled aus, kohusetundlik, täpne, hea suhtlemisoskusega
Omad head planeerimisoskust ning pingetaluvust

Kasuks tuleb:
Vene keele oskus
Kutsekvalifikatsiooni olemasolu
Ujumistreeningu kogemus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
Konkurentsivõimelist palka vastavalt koormusele
Erialaseid koolitusi klubi kulul
Kaasaegset töökeskkonda väikeste gruppidega, 8-12 last rühmas
Eneseteostuse võimalust
Nooruslikke ja abivalmeid kolleege
Ujumisõpetust "Õpime ujuma" metoodika järgi
Edasijõudnute juhendamise võimalust
Klubiüritusi lastele ja treeneritele
Mentor-treenerit

Lisainfo

Seoses üha suureneva hulga toredate laste arvu kasvuga meie klubi juures otsime oma meeskonda ühte särasilmset ja teotahtelist laste ujumistreenerit. Kasuks tuleb kutsekvalifikatsiooni taseme olemasolu või selle omandamise eesmärk, lisaks vene keele oskus. Omalt poolt pakume teotahtelist ja pühendunud meeskonda, võimalust kaasa rääkida treeningmetoodika väljatöötamisel ja rakendamisel. Lisaks erialaseid täiendkoolitusi, välislähetusi ning konkurentsivõimelist sissetulekut. Tööaeg eelistatavalt täistööaeg, kuid võimalus ka osalise tööajaga ja osakoormusega. Tööleasumise aeg - mida varem, seda parem. Laste ja noorte spordiklubi Nord on loodud 2009 aastal ning pakume erinevate spordialade treeninguid. Hetkel on klubis ligikaudu 1000 last ning meie eesmärgiks on pakkuda lastele võimalikult mitmekülgseid ja arendavaid treeninguid, kus lapsel oleks võimalus arendada ennast kehaliselt võimalikult mitmekülgselt. Peame oluliseks nii harrastus kui ka tippsporti.