2023-08-23 14:48:55

Põgenemistoa (escape rooms) administraator

CVKeskus.ee klient
6 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Otsime endale põgenemistoa (escape rooms) administraatorit.
Mängude läbiviimine, klientidega suhtlemine, juhendamine, asukoha puhtana hoidmine, telefonikõnedele ja sõnumitele vastamine tööpäeva jooksul.

Ищем администраторов в квест-комнаты.
Описание работы:
Проведение игр, общение с клиентами, инструктаж, поддержание локации в чистоте, ответы на телефонные звонки и сообщения в течении рабочего дня.

Aadress Liivalaia 40

Ootused kandidaadile

Vajalik eesti, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil. Sinu vanus 18+.
Töö sobib neile inimestele, kes ei karda inimestega suhelda)

Обязательно знание эстонского, русского и английского на разговорном уровне. Возраст 18+
Работа подходит тем людям, которые не боятся общаться с людьми)

Ettevõte pakub

Töötasu on 6 eurot kätte tunnist.
Tööpäev alates 12:30, 8 tundi + 1 tunni lõuna.
Pakume tööd graafiku alusel ja osalist tööaega.
Kaaskirjas täpsustage kindlasti, mis tüüpi töökoht teid huvib.

Оплата 6 евро/час чистыми
Рабочий день с 12:30, 8 часов + час обед.
Предлагаем работу по графику и с частичной занятостью (плавающие часы).
В сопроводительном письме обязательно укажите, какой тип занятости вас интересует.