2023-08-23 14:48:55

MÜÜGIINSENER

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Väljakutse müügiprofessionaalile. Otsime oma Tallinna meeskonda alumiiniumprofiili alale müügiinseneri. Kandidaadilt eeldame B2B müümise oskust ja kogemust. Antud töökoht eeldab uute klientide otsimist, suhete loomist ning tellimuste „koju“ toomist. Kandidaadile annab tugeva eelise mehaanikainseneri taust või töökogemus tootmiskorralduse ja -arendamise alal. Müügiinsener peab kliendi juures suutma näha uusi lahendusi ning alumiiniumprofiili kasutamata võimalusi, ideed joonistega varustada ning kliendile edukalt välja pakkuda. Antud töö eeldab kandidaadilt lahtist pead ning võimekust näha suurt pilti.

Müügiinseneri tööd toetab kogenud ja professionaalne töökoja tiim. Peatselt valmiv uus alumiiniumprofiili töötlushoone võimaldab klientidele pakkuda ka kõige keerulisemaid lahendusi.

Lisaks on taustajõuna tugev ja hästi toimiv ettevõte, progressile ja tulemusele orienteeritud kollektiiv, kaasaegsed töövahendid, korralik kompensatsiooniplaan. Müügiinseneril on vabadus oma tööd korraldada ja iseennast juhtida, vastutada ning saada tunnustust loodud tulemuste eest.

Ootused kandidaadile

Edukale kandidaadile annab eelise B2B müügivaldkonna kogemus, praktiline kogemus mehaanika valdkonnas, SolidWorksi tundmine keskmisel tasemel, eesti keele valdamine, vene ja inglise keeles võimekus tööd teha. Omad B-kategooria autojuhilube.

Pakume väljakutset enda võimete realiseerimiseks ja oma ala professionaaliks saamiseks, head kompensatsioonipaketti ja koolituste võimalust.

Lisainfo

Oled huvitatud? Helista Mercuri Urvali konsultant Indrek Heinale telefonil 667 1520 või vaata lisainfot kodulehelt www.alas-kuul.ee.
Soovid kandideerida? Saada oma CV ja sooviavaldus koos palgasooviga märgusõnaga "Alas-Kuul alumiiniumprofiili müügiinsener" hiljemalt 24. juuniks. Kõiki avaldusi käsitleme konfidentsiaalselt.