2023-08-23 14:48:55

Kaupluse kujundaja Tallinna H&M-i

CVKeskus.ee klient
Alates 1200 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime Tallinna H&M-i kaupluse kujundajat (Visual Merchandiser)

Koormus: täistööaeg 40 tundi/nädalas
Palk: kuupalk 1200€ bruto
Leping: tähtajatu
Alustamise aeg: kokkuleppel

Otsime Tallinna piirkonda kaupluse kujundajat. Pakume kahekuulist sissejuhatavat koolitust ja peale seda inspireerivat töökohta ühes meie Tallinna meeskonnas. Detailsema info kaupluse kujundaja rolli kohta leiad

Ootused kandidaadile

• Valdad eesti ja inglise keelt
• Sul on kogemus kaubanduses (soovitavalt riidekaupluses)

Ettevõte pakub

• Motiveeriv kuupalk
• Müügieesmärkide täitmisel lisandub palgale boonus
• Peale katseaja lõppu (4 kuud) spordikompensatsioon 30€ kuus Sport ID keskkonnas
• Personalisoodustus
• Sissejuhatavad koolitused
• Arenemisvõimalused
• Täistööaeg 40 tundi/nädalas (8 tunnised vahetused)
• Tööaeg graafiku alusel (üks nädalavahetus kuus)

Pakume Sulle töökohta, kus iga päev on seiklus. Kus ainult Sina ise sead piirid oma karjäärivõimalustele ja kus Sinu isiklik areng on meile sama oluline kui meie äri.