https://www.cvkeskus.ee/277718

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #277718

Lammutustöölised

CVKeskus.ee klient
Soome
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö lammutustöölistele( töökohti on palju). Töö ca 4 kuud ja asukoht u 130 km Helsingist. Majutus korraldatakse töökoha läheduses.


Ootused kandidaadile

töötahe, kohusetunne, kriminaalregistri puudumine, karsked eluviisid

Kasuks tuleb kogemus


Kindlasti lisada oma palgasoov! ( tunnipalk, brutto)


Ettevõte pakub

töökogemust, konkurentsivõimelist palka


Lisainfo

Kindlasti lisada palgasoov!


Tööpakkumise number
#277718
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Lammutustöölised
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!