Värsked tööpakkumised

Lamellkardinate valmistaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 188462

Tööpakkumise number

188462

Töö kirjeldus

Eesti juhtiv aknakatete ja kapisüsteemide tootja AS Sunorek otsib kardindapuude tehasesse Tabasalus, Ilmandu külas, lamellkardinate valmistajat (töö sobilik ka naisterahvale), kelle tööülesanneteks lamellkardinate valmistamine masinal ja käsitsi.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame töökust, füüsilist vastupidavust, kiirust, täpsust ja korrektsust.

Pakume väljaõpet, kaaseaegset töökeskkonda, töökat meeskonda pidevalt arenevas ettevõttes.

Lisainfo

Töö võib tulevikus olla kahes vahetuses. Kasuks tuleb iskliku sõiduauto kasutamise võimalus tööl käimiseks.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
21. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
14. detsember 2009

Aknakatete ja nende tarvikute tootmine, hulgi- ja jaemüük; garderoobisüsteemide, liuguste ja vaheseinte tootmine ja müük