Värsked tööpakkumised

Lamellkardinate valmistaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 158543

Tööpakkumise number

158543

Töö kirjeldus

Eesti juhtiv aknakatete ja kapisüsteemide tootja AS Sunorek otsib seoses töömahu suurenemisega oma meeskonda lamellkardinate valmistajat (töö sobilik ka naisterahvale), kelle tööülesanneteks lamellkardinate valmistamine masinal ja käsitsi.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame ausust, initsiatiivikust, füüsilist vastupidavust, kiirust, täpsust ja korrektsust.

Pakume väljaõpet, kaaseaegset töökeskkonda, tööle väärilist palka ning toredat ja töökat meeskonda. Töötajal on võimalus areneda firmasiseselt.

Lisainfo

Töö võib tulevikus olla kahes vahetuses.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. august 2008
Kuulutus sisestati:
17. juuli 2008

Aknakatete ja nende tarvikute tootmine, hulgi- ja jaemüük; garderoobisüsteemide, liuguste ja vaheseinte tootmine ja müük