Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #290317

Lambafarmi juhataja

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lambafarmi juhataja ülesandeks on lammastega seotud töö efektiivne planeerimine ning igapäevase töö korraldamine Eesti juhtivas lambafarmis.

Tööülesannete hulka kuulub:
-ettevõtte strateegilise planeerimise protsessis osalemine
-söödaratsioonide ja karja prognooside koostamine ning täitmine
-lammaste tervise ja heaolu tagamine
-suviste karjatusperioodidega seonduva korraldamine (loomade logistika, elektriaedade paigaldus, karjatusalade nõuetekohane hooldamine, loomade jälgimise korraldamine)
-tõuloomade ost ja müük, suhtlemine liha ning villa ostjatega
-lambafarmi meeskonna töö korraldamine

Ootused kandidaadile

aktiivne ja positiivne ellusuhtumine
ausus ja lojaalsus tööandjale
töökus
kannatlikkus
õpihimu
arvuti kasutamise oskus
autojuhilubade olemasolu
inglise keele oskus
kasuks tuleb eelnev kogemus ja haridus loomakasvatuse valdkonnas

-vaheldusrikast tööd (suur osa suviseid karjatusalasid asuvad kaunil Vilsandi saarel)

-tipptasemel töövahendeid (kasutame maailma juhtivate tootjate aiapaigaldusmasinaid, lammaste kogumis- ja kaalumissüsteeme ning ID süsteeme), karjaga toimetulemisel on abiks Inglismaal koolitatud karjakoer.

-meeldivat ja toetavat kollektiivi

-täienduskoolitusi

-arenguvõimalust kiiresti arenevas ettevõttes

-põhipalgale lisaks koos püstitatud eesmärkide täitmisest sõltuvat lisatasu

Tööpakkumise number
#290317

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. november 2012
Kuulutus sisestati:
29. oktoober 2012

Saaremaa Ökoküla AS on mahepõllumajanduse, lambakasvatuse, effektiivse loomakasvatuse tehnoloogia turustamisega ning turismiga tegelev ettevõte, mis on asutatud 1999 aastal. Meie soov on läbi tänapäevase majandamise propageerida loodussõbralikku ettevõtlust ja traditsioonilist Saaremaa elustiili.

Vaata rohkem