Värsked tööpakkumised

Laienev kohvikukett ootab teenindajaid ja vahetusevanemaid!

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 557587

Tööpakkumise number

557587

Firma nimi peidetud Laienev kohvikukett ootab teenindajaid ja vahetusevanemaid!

Töö kirjeldus

Klienditeenindajalt ootame klientide sõbralikku ja professionaalset teenindamist. Vahetusevanem saab lisaks aidata kaasa ka kohviku juhtimises ja töö organiseerimises.

Nõudmised kandidaadile

Peame oluliseks positiivset suhtumist ja töötahet. Tööalast väljaõpet pakume meie!

Ettevõte pakub

Reval Cafe pakub sulle:
- Paindlikku töögraafikut, mis võimaldab töötada nii osalise koormusega kooli kõrvalt õhtuti ja nädalavahetuseti kui ka täiskoormusega nädala sees E-R
- Tööle väärilist palka alates 740 € kuus
- Meeskondlikku boonussüsteemi
- Põhjalikku koolitusprogrammi
- Firmasiseseid soodustusi
- Võimalust tõusta karjääriredelil!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
13. oktoober 2018
Kuulutus sisestati:
14. september 2018
Brutopalk:
Alates 740 EUR kuus