Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #554341

Laienev kohvikukett ootab teenindajaid ja vahetusevanemaid!

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Brutopalk: Alates 740 €/kuus
Kuulutus sisestati: 29. august 2018
Kuulutus aegub:27. september 2018

Töö kirjeldus

Klienditeenindajalt ootame klientide sõbralikku ja professionaalset teenindamist. Vahetusevanem saab lisaks aidata kaasa ka kohviku juhtimises ja töö organiseerimises.

Ootused kandidaadile

Peame oluliseks positiivset suhtumist ja töötahet. Tööalast väljaõpet pakume meie!

Ettevõte pakub

Reval Cafe pakub sulle:
- Paindlikku töögraafikut, mis võimaldab töötada nii osalise koormusega kooli kõrvalt õhtuti ja nädalavahetuseti kui ka täiskoormusega nädala sees E-R
- Tööle väärilist palka alates 740 € kuus
- Meeskondlikku boonussüsteemi
- Põhjalikku koolitusprogrammi
- Firmasiseseid soodustusi
- Võimalust tõusta karjääriredelil!

Tööpakkumise number
#554341

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
27. september 2018
Kuulutus sisestati:
29. august 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem