Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178502

Lahangu abiline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* lahangu ettevalmistamine;
* patoloogi abistamine lahangu teostamisel ja surnu lahangujärgne korrastamine;
* lahanguruumide korrashoid

Ootused kandidaadile

* keskharidus, kasuks tuleb meditsiiniline haridus;
* eesti keele oskus;
* hea suhlemis- ja meeskonnatööoskus;
* kohusetunne, täpsus, pingetaluvus, tasakaalukus.

Ettevõte pakub

* huvitavat tööd arenevas ettevõttes;
* tööalast täiendkoolitust;
* kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda;
* motiveerivat tasu vastavalt hindamiskriteeriumitele;
* väljaõpe kohapeal.

Tööpakkumise number
#178502