Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #244278

Laevatarnejuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Laevatarnete alase informatsiooni kogumine nii BLRT Grupp AS struktuuridelt kui ka välisklientidelt
Laevatarneturu monitooringu teostamine
Sobivate tarnijate valik
Tarnete kontroll

Ootused kandidaadile

Soovitatavalt mereharidus
Vähemalt 2 aastane eelnev töökogemus
Vene, eesti ja inglise keele oskus
Hea suhtlemisoskus, kohusetundlikkus, stressitaluvus
Tulemusele ja töökvaliteedile orienteeritus
Meeskonnatöö oskus

Suurepärast võimalust kuuluda oma ala spetsialistide meeskonda
Huvitavat ja mitmekülgset tööd rahvusvahelises ettevõttes
Koolitust ja arenemisvõimalust
Hea töö eest väärilist tasu

Tööpakkumise number
#244278

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
12. november 2011

Firma AS ELME on tööstuses vajalike kõrgekvaliteediliste kaupade (keevitustarbed, tsink, abrasiivpulbrid jne.) üks juhtivaid hankijaid, kelle tellijaiks on Baltimaade ja Venemaa kliendid. Tänu sujuvalt toimivale logistikale suudab AS ELME teostada kiiresti hankeid ette nähtud tähtaegadeks.
Tööstuslike kaupade hangete kõrval on meie firma tuntud ka tehnohooldeteenuste usaldusväärse pakkujana. AS ELME põhiliseks tegevusvaldkonnaks on käesoleval ajal laevaehituse ja –remondiga seonduvate projektide teostamine vastavavates harukondlikes ettevõtetes.

Vaata rohkem