Värsked tööpakkumised

Laevasisustaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 125046

Tööpakkumise number

125046

Töö kirjeldus

Ootame tööle positiivse mõtlemisega sisustustöölisi. Tööülesanneteks on erinevate sisutustööde
teostamine laevadel.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame iseseisva töö ning jooniste lugemise oskust. Kasuks tuleb tuletööohutuse ning
tööturvalisuse koolituse eelnev läbimine ja eelnev laevadel töötamise kogemus.

Pakume omalt poolt pikaajalist töösuhet, konkurentsivõimelist palka, vajadusel erinevate koolituste
läbiviimist. Töölähetusega seotud kulud jäävad firma kanda.

Lisainfo

Firma EI tegele tööjõuvahendusega!

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
5. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
24. september 2007

Oleme noor arenev firma, kes omab läbi oma töötajate suurt kogemust laevaehituses ning laevaremondis. Teostame torustike paigaldust ning erinevaid metallitöid Soome laevatehastes.