Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #138813

Laevasisustaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame tööle loova mõtlemisega sisustustöölisi. Tööülesanneteks laevadel erinevate seinapaneelide ja lagede paigaldused.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame iseseisva töö ning jooniste lugemise oskust. Kasuks tuleb tuletööohutuse ning
tööturvalisuse koolituse eelnev läbimine ja eelnev laevadel töötamise kogemus.

Pakume omalt poolt pikaajalist töösuhet, konkurentsivõimelist palka, vajadusel erinevate koolituste
läbiviimist. Töölähetusega seotud kulud jäävad firma kanda.

Lisainfo

Firma EI tegele tööjõuvahendusega!

Tööpakkumise number
#138813

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
26. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
26. jaanuar 2008

Oleme noor arenev firma, kuid kes omab läbi oma töötajate suurt kogemust laevaehituses ning laevaremondis. Põhiliseks tegevusvaldkonnaks on laevade torusüsteemide paigaldused, erinevad metallkonstruktsioonide paigaldamised ning laevade siseviimistlustööd. Meie partneriteks on Soome laevaehituses pikaajalisi kogemusi omavad firmad, kellel on peatöövõtulepingud otse laevatehastega.

Vaata rohkem