Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198639

Laevakaitsemeeeskonna grupivanem

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Igapäevasest väljaõppest osavõtt;
  • laevakaitse operatsioonides osalemine Somaalia ranniku lähistel Saksamaa kontingendi koosseisus;
  • operatsioonide kestus kuni 4-6 kuud;
  • grupi (pooljao) juhtimine;
  • VPD liige peab oskama merel ellu jääda, päästevahendeid kasutada, helikopterilt laskuda ja sellele minna ka öösel, meditsiinilist abi pakkuda, haavatuid paatidele või helikopterile evakueerida, põhi¬laevaga sidet pidada

Ootused kandidaadile

# 18-45 aastane Eesti Vabariigi kodanik;
# läbitud ajateenistus;
# läbitud vanemallohvitseride kursus;
# keskharidus;
# eesti keele oskus kesktasemel;
# kriminaalkorras karistamata;
# olema tervislikult seisundilt rivikõlbulik;
# võimeline sooritama kaitseväe füüsilise testi vähemalt 190 punkti tasemele;
# hea tegutsemisvõime muutuvas keskkonnas.

Ettevõte pakub

# stabiilset ja kindlat sissetulekut;
# põhipuhkust 35 päeva aastas;
# lisatasu väliõppustel viibitud ööpäevade eest;
# laevakaitsemeeskonna väljaõpet (Eestis/Saksamaal);
# sportimisvõimalusi;
# tasuta arstiabi.

Tööpakkumise number
#198639