Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #146391

Laevainsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Laevaehituse, laevade ümberehituse ja moderniseerimise valdkonnas tehniliste projektide koostamine

Ootused kandidaadile

Tehniline haridus
arvuti kasutamise oskus
hea suhtlemisoskus

Stabiilset tööd arenevas ettevõttes, kaasaegset töökeskkonda, koolitus- ja arenguvõimalusi, konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#146391

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. mai 2008
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2008

BLRT Grupp koosseisu kuuluv kontserni insenerikeskus BLRT IK loodi iseseisva tütarfirmana 1994. aastal. Insenerikeskusesse koondusid kõige võimekamad spetsialistid - ettevõtte tehnikatalituste konstruktorid ja tehnoloogid.Turumajanduse tingimustes töötatud aastate jooksul on insenerikeskuse töötajad viinud ellu hulgaliselt projekte laevaehituse, laevade ümberehituse ja moderniseerimise ning sadamarajatiste valdkonnas.

Vaata rohkem