Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59085

Laevaehitaja

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesandeks on erinevad sisustustööd laevaehitusobjektil. Töökoht asub Soomes.

Ootused kandidaadile

  • Töökogemus vastavatest töödest;
  • Valmidus viibida töölähetusel;
  • Tugev töötahe, ausus ja kohusetunne;
  • Tehniline taip ja iseseisev mõtlemine;

Ettevõte pakub

  • Legaalne töökoht;
  • Konkurentsivõimeline palk;
  • Päevaraha;
  • Elamine tööandja poolt organiseeritud korteris;

Lisainfo

Saada oma cv ja registreeri ennast intervjuule ! Küsi lisa !

Tööpakkumise number
#59085