Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #100213

Laevade ventilatsioonitööde spetsialist

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume pidevat tööd välismaal siseehitustöölistele laevadel ja laeva tehastes.Vajame ventilatsiooni paigaldustööde oskusega inimesi.

Ootused kandidaadile

Nõutav eelnev ventilatsiooni paigaldustööde kogemus. Kasuks tuleb soome keele oskus. Eelistatud olukorras tuletööde ja tööturvalisuse kaartide omanikud.

Ettevõte pakub

Pidevat ja tasuv töö.

Lisainfo

KIIRE !

Tööpakkumise number
#100213

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
20. märts 2007

CVKeskus.ee klient

Laevade siseehituse, hoolduse ja remondiga tegelev firma

Vaata rohkem