https://www.cvkeskus.ee/61708

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61708

Laevade siseehitaja

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume pidevat tööd välismaal siseehitustöölistele laevadel ja laeva tehastes.Vajame puussepa- ja siseviimistlustööde oskusega inimesi.


Ootused kandidaadile

Nõutav eelnev ehitusalane töökogemus. Kasuks tuleb ka keevitusoskus.


Ettevõte pakub

Pidevat tööd välismaal ,SOOME,USA,HOLLANDI, laevadel ja laeva tehastes.


Tööpakkumise number
#61708
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Laevade siseehitaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!