https://www.cvkeskus.ee/418229

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Laevade järelevalve osakonna juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 418229

Tööpakkumise number

418229

Töö kirjeldus

·    tehniline järelevalve Eesti riigilippu kandvate laevade üle ning meresõiduohutust
tõendavate tunnistuste väljastamine ja arvestuse koordineerimine;
·    Eesti sadamaid külastavate välisriigi laevade ja Eesti riigilippu kandvate laevade kontrollimise tagamine;
·    laevaehituse ja -remondi ning laevade ümberehituse, laeva veealuse osa tuukriülevaatuse ja veealuse remontimise, laevaseadmete, -mehhanismide ja -süsteemide valmistamise, kontrollimise, remontimise ja katsetamise ning nendega seonduvate protsesside korraldamine;
·    järelevalve ettevõtja tegevuse üle kõigis tegevusloa saanud tegevusvaldkondades ning tegevuslubade üle arvestuse pidamise organiseerimine;
·    järelevalve Eesti lipu alla ehitatava laeva projekteerimise, ehitamise ja seadistamise üle ning projektide kooskõlastamise organiseerimine;
·    järelevalve meresõitu reguleerivate õigusaktide (sealhulgas rahvusvaheliste konventsioonide, millega Eesti Vabariik on ühinenud), koodeksite, resolutsioonide ja ringkirjade täitmise üle Eesti riigilippu kandvatel laevadel;
·    koostöö korraldamine klassifikatsiooniühingutega laevade ülevaatamisel ja
            laevadokumentide väljastamisel ning järelevalve nende tegevuse üle;
·    koostöö korraldamine The Paris Memorandum of Understanding on Port State Control – Paris MOU-ga;
·    osalemine Euroopa Liidu institutsioonide ja rahvusvaheliste organisatsioonide töös kooskõlastatult Veeteede Ameti meresõiduohutuse teenistuse juhatajaga.
 


Nõudmised kandidaadile


Nõuded kandidaadile:
-          kõrgharidus (soovitav magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon merenduses);
-          eesti keele oskus kõrgtasemel (C1), inglise keel (B2), vene keel (B2);
-          vähemalt 3-aastane juhtimiskogemus;
-          omama vähemalt väiksema kui 3000-se kogumahutavusega laeva kapteni või suurema kui 3000-se kogumahutavusega laeva vanemtüürimehe või väiksema kui 3000 kW-se peamasinate efektiivse koguvõimsusega mootorlaeva vanemmehaaniku või suurema kui 3000 kW-se peamasinate efektiivse koguvõimsusega mootorlaeva teise mehaaniku või laevaehituse inseneri diplomit.
Eeldame oskust töötada iseseisvalt, ausalt ja kohusetundlikult. Oskust oma mõtteid selgitada ja ellu viia, Head suhtlemisoskust,  analüüsi- ja algatusvõimet ning stressitaluvust.
 


Ettevõte pakub

Pakume kaasaegset, arengule suunatud töökeskkonda,  ametialast täienduskoolitust nii Eestis kui välismaal, mitmeid sportimisvõimalusi. 
 Lisainfo


Ametikoht asub Lume 9, Tallinn.
CV koos põhjendatud sooviavaldusega saata hiljemalt 6. maiks 2016. a Veeteede Ameti personaliosakonda meiliaadressil: eva[at]vta.ee, või Valge 4, 11413 Tallinn.
 


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
6. mai 2016
Kuulutus sisestati:
12. aprill 2016

FIRMA NIMI PEIDETUD

Ameti tegevusvaldkonda kuulub seaduste ja Euroopa Liidu õigusaktidega sätestatud ülesannete ulatuses juhtimisfunktsiooni ja riikliku järelevalve teostamine ning seaduste ja Euroopa Liidu õigusaktidega ettenähtud alusel ja ulatuses riikliku sunni kohaldamine ohutu ja turvalise veeliikluse tagamiseks Eesti Vabariigi merealadel ning laevatatavatel siseveekogudel.