Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #303191

Laeva perenaine-koristaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

laeva koristamine(salongid, tualettruumid, meeskonnaruumid)
pesu-ja koristusfirmadega suhtlemine

Ootused kandidaadile

VAJALIK EELNEV TÖÖKOGEMUS LAEVAL
soovitav koristustöö kogemus
oskus töötada iseseisvalt
vanus al. 20 a.
hea tervis
ausus, puhtus, kohusetundlikus

Ettevõte pakub

Töö kiirlaeval Tallinna-Helsingi liinil
tööaeg: nädal tööl, nädal vaba

Lisainfo

Vajalik merel töötamiseks nõutavate kehtivate tunnistuste olemasolu:
1. meremehe tervisetõend
2. baaskursus" Ellujäämine ekstreemsetes olukordades merel"
3.kursus " Masside juhtimine kriisiolukorras"

Tööpakkumise number
#303191

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 475 €/kuus
Kuulutus aegub:
1. mai 2013
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2013
Lisainfo palga kohta:
+ igakuine tulemustasu

Lindaliini AS on 1997 aastast Linda Line Expressi kaubamärgi all tegutsev laevatranspordifirma, opereerides kahe kiirlaevaga Tallinn - Helsingi liinil.

Vaata rohkem