Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #682297
Veebipõhine värbamine
Kaugtöö võimalus

LAEVA OSAKONNA MÜÜGI- JA PROJEKTIJUHT

5
Tallinn, Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Tööpakkumine on aegunud!

Veebipõhine värbamine Kaugtöö võimalus

Asukoht: Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 8. jaanuar 2021
Kuulutus aegub:22. jaanuar 2021

Töö kirjeldus

  • hinnapakkumiste tegemine

  • õigeaegne info edastamine tootmisele

  • ukselahenduste kooskõlastamine ja vormistamine

  • kliendisuhete loomine ja hoidmine laevaehitusettevõtetega

  • klientidega läbirääkimiste pidamine ja nende tehniline nõustamine

  • kliendirahulolu tagamine

Ootused kandidaadile

  • väga hea suhtlemisoskus, ka inglise keeles
  • vähemalt keskharidus
  • oskus ja soov kuuluda meeskonda
  • kirglik suhtumine töösse ja lojaalsus tööandjale
  • tehniline taip, täpsus, kohusetundlikkus ja süsteemne mõtlemine

Kasuks tuleb:

  • eelnev töökogemus metalluste vallas, eelkõige laevandusektoris
  • vene keele oskus

  • väljakutset ühes suurimas Skandinaavia avatäidete tootmisettevõttes

  • pikaajalist ja stabiilset töösuhet sõbralikus pereettevõttes

  • väärtustel põhinevat motivatsioonipaketti

  • toetavat meeskonda

  • võimalust töötada ettevõttes, mille põhiväärtuseks on töötaja

Tööpakkumise number
#682297

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. jaanuar 2021
Kuulutus sisestati:
8. jaanuar 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem