Värsked tööpakkumised

Laeva automaatikaseadmete mehaanik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 95682

Tööpakkumise number

95682

Töö kirjeldus

Teostab kõigi laevamehhanismide automaatika-, kontroll- ja signalisatsiooniseadmete elektrilise ja elektroonilise osa hooldust ja remonti.

Nõudmised kandidaadile

Ootame sind kandideerima kui:
Omad laeva elektrimehaaniku diplomit (EMK)
Oled valmis töötama meeskonnas
Sulle sobib töögraafik kuu tööl ja kuu vaba

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
Kindlat ja püsivat tööd pidevalt arenevas ettevõttes
Motiveerivat töötasu
Enesetäiendamis- ja arenemisvõimalust
Ettevõttes kehtivaid soodustusi
Tööd graafiku alusel

Lisainfo

Töövahetuse ajal toimub majutus ja toitlustamine laevas - seega ootame tööle inimesi üle Eesti.

Asukoht:
Pole oluline
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
12. märts 2007
Kuulutus sisestati:
15. veebruar 2007

AS Tallink Grupp on oma 21 laeva ning 7 liiniga kujunenud suurimaks laevafirmaks Läänemerel. 2006. aasta on olnud firma ajaloos üks aktiivsemaid ning areng on toimunud väga kiires tempos. 2007. aasta aprillis avab Tallink Tallinn-Helsingi liinile uue kiire ja keskkonnasõbraliku laevaühenduse teenuse Shuttle. Esimene liini teenindama hakkav reisilaev Star ühendab endas kiiruse, usaldusväärsuse ja põnevuse. Et meie laevad oleks klientide vastuvõtuks valmis, otsime juurde tublisid ja teotahtelisi inimesi, kes tunneksid rõõmu sellest mida nad teevad.