Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #75399

Laenuspetsialist

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses ettevõtte kiire arenguga kutsume oma meeskonda laenuspetsialiste, kelle ülesandeks on kliendi vajaduste väljaselgitamine, pakutavate toodete tutvustamine ja müük, klientide konsulteerimine ning lepingute sõlmimine. Laenuspetsialist teeb igapäevaselt koostööd laenuhalduritega. Tartus on võimalik spetsialiseerumine virtuaalteenindusele.

Meie töötajate töökohustused on selgelt sõnastatud ning kindla vastutuspiiriga. Ametialase kvalifikatsiooni tõstmist toetab hästi toimiv koolitussüsteem ja arenemisvõimalused firma siseselt.

Ootused kandidaadile

Ootame Teid kandideerima, kui olete vähemalt keskharidusega, soovitavalt varasema klienditeenindamiskogemusega ning sinasõber numbrite ja arvutiga.
Te valdate kõrgtasemel eesti keelt ning suhtlemistasemel vene keelt.

Te olete edukas suhtlemis- ja läbirääkimisprotsessis, sõbralik ja tasakaalukas.

Pakume oma töötajatele sportimisvõimalusi, kultuuriürituste pileteid ning väärtustame ühisüritusi. Samuti on meie jaoks tähtis toetada BIGi töötajate eraelus toimuvaid olulisi sündmusi.

Tööpakkumise number
#75399