Värsked tööpakkumised

Laenunõustajad

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 53038

Tööpakkumise number

53038

Töö kirjeldus

Peamised vastutusvaldkonnad:
-klientidele finantsteenuste tutvustamine, neile sobivate lahenduste leidmine ja klientide professionaalne noustamine
-valjastatud laenulepingute haldamine

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sinult:
-väga head enesevaljendus- ja suhtlemisoskust eesti ja vene keeles
-oskust klienti kuulata, noustada ja talle sobivaid lahendusi pakkuda
-täpsust ja kohusetundlikkust
-eelnevat edukat klienditeenindusalast kogemust
-arvuti kasutamise vilumust
-soovitavalt korgharidust voi selle omandamist

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
-huvitavat ja valjakutseid pakkuvat tood
-sõbralikku ja arenevat tookeskkonda
-voimalusi enesearendamiseks ja koolitamiseks

Lisainfo

saab kandideerida labi www.adecco.ee taites ankeedi ja markides ara soovitud ametikoha. Ankeedi leiad Minu Adecco alt.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. november 2005
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2005

ADECCO on juhtiv personalivaldkonna lahendusi pakkuv ettevõte maailmas, mis Eestis alustas tegevust peamiselt värbamis- ja tööjõurenditeenuse pakkumisega nii oma rahvusvahelistele kui kohalikele klientidele. Adecco on esindatud 71 riigis, pakkudes tööd ligi 700 000-le inimesele.

Meie kliendiks on tuntud finantsorganisatsioon, kes ootab seoses kiire arenguga oma meeskonda uusi spetsialiste Tallinnas.