Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #149140

Laenuklientide teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö on soomekeelne ning hõlmab eraisikulaene puudutavat klienditeenindust telefoni teel ja elektronposti vahendusel, muuhulgas laenutaotluste vastuvõtmist, klientide nõustamist ja informeerimist ning maksegraafikute haldamist.

Ootused kandidaadile

Otsime täiuslikku soome keelt kõnelevat ja kirjutavat laenuklientide teenindajat, kes oleks sõbralik ja kannatlik suhtleja ning suudaks lahendada keerukaid probleeme võõrkeeles, teinekord ka pingelises töötempos. Kandidaadilt eeldame lisaks kindlameelsust, head otsustus- ja algatusvõimet ning täpsust ja kohustetundlikkust.

kindlat kuupalka vahemikus 13000-17000 krooni, koolitust ja ettevalmistust enne tööleasumist ning vastutusrikast ja huvitavat tööd.

Tööpakkumise number
#149140