Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #299714

Laenuhalduri abi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientidega suhtlemine ja nõustamine telefoni ja e-maili vahendusel;
Meeldetuletuste tegemine ja kokkulepete saavutamine;
Andmete kontrollimine ning sisestamine andmebaasi;
Peahalduri assisteerimine jooksvates ülesannetes

Ootused kandidaadile

Vähemalt keskharidus;
Väga hea eneseväljendus- ja suhtlemisoskus;
Täpsus, korrektsus ja iseseisvus (vajadusel kiire tegutsemisvõime);
Oskus läbi töötada suurt hulka informatsiooni, näha tervikut ning pakkuda välja lahendusi;
Eesti keele valdamine väga heal tasemel nii kõnes kui kirjas;
Vene keele oskus suhtlustasandil;
Kasuks tuleb hea orienteerumisvõime erinevates arvutiprogrammides.

Ettevõte pakub

Huvitavat, vaheldusrikast ja väljakutset pakkuvat tööd;
Kaasaegseid töötingimusi;
Toetavat, rõõmsameelset ja sõbralikku tööõhkkonda;
Arenguvõimalusi nii ametialaselt kui töötasu põhiselt;
Spordi- ja tervisetoetust;
Põhjalikku väljaõpet ja valdkonnapõhiseid koolitusi.

Lisainfo

Töö on graafiku alusel vastavalt lahtioleku aegadele E-R 8:00-22:00 ja L-P 10:00-17:00. Töö on osalise ajaga.

Tööpakkumise number
#299714

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
3. märts 2013
Kuulutus sisestati:
21. veebruar 2013

Raha24 OÜ alustas oma tegevust juba 2006. aastal. Nende kogemuste najal on tegemist valdkonnas tugeva ning stabiilse ettevõttega, kus ei vähetähtsustata pidevat arengut. Eesti kapitalil põhinev kiirlaenupakkuja on kanda kinnitamas ka väikelaenude turul. Raha24 pöörab erilist tähelepanu ka klientide teavitamisele finantsriskist ning muust laenuvõtmisega seonduvast.

Vaata rohkem