Värsked tööpakkumised

Laenuhaldur (inglise keelt kõnelev)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 247972

Tööpakkumise number

247972

Töö kirjeldus

Inglise keeles klientide teenindamine telefoni ja elektronposti vahendusel; laenutaotluste vastuvõtmine, sisestamine ja analüüs; probleemide lahendamine ja nõustamine.

Nõudmised kandidaadile

- Täiuslik inglise keele oskus kõnes ja kirjas;
- Vähemalt keskharidus;
- Väga hea eneseväljendus- ja suhtlemisoskus;
- Täpsus, korrektsus ja iseseisvus (vajadusel kiire tegutsemisvõime);
- Oskus läbi töötada suurt hulka informatsiooni, näha tervikut ning pakkuda välja lahendusi;
- Windowsi, office ja interneti käsitlemise oskus;
- Dokumentide koostamise ja vormistamise oskus.

Ettevõte pakub

- Huvitavat ja väljakutset pakkuvat tööd;
- Kaasaegseid töötingimusi ja nooruslikku meeskonda;
- Arenguvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes;
- Väljaõpet ja täiendkoolitusi;
- Spordi- ja tervisetoetust.

Lisainfo

Palume saata elulookirjeldus ja INGLISE KEELNE motivatsioonikiri koos palgasooviga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
20. jaanuar 2012
Kuulutus sisestati:
5. jaanuar 2012

Raha24.ee on Eestis üks esimesi kiirlaenuettevõtteid, olles turul tegutsenud juba peaaegu 5 aastat. Oma ligi 50 000 rahulolevale kliendile pakume erinevaid tooteid alates kiirlaenudest kuni kinnisvara finantseerimiseni.