Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52182

Ladude juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tooraine- ja valmistoodangu ladudes ja ettevõtte territooriumil toimuva transporditöö korraldamine ja juhtimine ;
  • Materjalide ja tooraine vastuvõtmise juhatamine ja kontrollimine;
  • Andmete sisestamine ettevõtte infosüsteemi;
  • Materjalide ja tooraine väljastamine ja arvestuse pidamine;
  • laoaruandluse ja –analüüside teostamine, tooraine ja valmiskauba säilivusaegade jälgimise tagamine;
  • tsehhi juhataja, logistikahjuhi informeerimine laoseisudest ja kriitilistest limiitidest;
  • Eestisiseste kaubavedude organiseerimine;
  • laoaadresside ja skännerisüsteemi väljatöötamine koostöös logistikajuhiga
  • laotöö efektiivsuse tagamine

Ootused kandidaadile

  • erialane haridus
  • varasem töökogemus (toiduainete) lao juhatajana
  • meeskonna juhtimise kogemus
  • teadmised ISO 9001:2000 kvaliteedijuhtimissüsteemist
  • hea vene oskus
  • laoarvestuse programmide hea tundmine
  • soovitavalt Concorde ja/või Navision programmide tundmine
  • hea pingetaluvus
  • soovitavalt tõstukijuhi load

Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist töötasu
  • koolitus- ja arenguvõimalusi
  • huvitavat ja pingelist tööd arenevas rahvusvahelises ettevõttes

Tööpakkumise number
#52182

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. november 2005
Kuulutus sisestati:
27. september 2005

Paljassaare Kalatööstus AS tegeleb paneeritud kala- ja juurviljatoodete tootmise ja turustamisega. Paljassaare Kalatööstus AS kuulub toiduainetööstuskontserni Vičiunai Grupp, kelle 6 tehast asuvad Eestis, Leedus ja Venemaal. Vičiunai Grupi kõikide ettevõtete töötajate arv on 4500. Eestis töötab grupi ettevõtetes kokku üle 500 inimese.

Vaata rohkem