Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176859

Laboriteenistuse kvaliteedijuht

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-laboriteenistuse kvaliteedisüsteemi toimivuse, selle arendamise ja täiendamise tagamine vastavalt EVS-EN ISO 15189:2004 "Meditsiinilaborid. Kvaliteedi ja kompetentsi nõuded" (ISO 15189:2003)
-kvaliteedialase dokumentatsiooni koostamine

Ootused kandidaadile

-soovitavalt laboriarsti või kõrgharidusega laborispetsialisti pädevus
-kõrgharidus (vähemalt akadeemiline 5 aastat või magistriõpe)
-nõutav eelnev töökogemus soovitavalt meditsiinilaboris või otseselt kvaliteedijuhtmise alal
-eesti keele oskus kõrgtasemel, vene keele oskus suhtlustasemel
-ühe võõrkeele (soovitav inglise keele) oskus suhtlustasemel
-infotehnoloogiliste vahendite kasutamise oskus
-sihikindlus, vastutustunne, iseseisvus, kohusetundlikkus, suhtlemisoskus, korrektsus

Ettevõte pakub

-ametialast väljaõpet
-stabiilset töökohta
-enesearendamise ja erialase täiendkoolitamise võimalusi
-kaasaegset töökeskkonda
-häid töötingimusi ja -vahendeid

Tööpakkumise number
#176859