Värsked tööpakkumised

Laborispetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 188538

Tööpakkumise number

188538

Töö kirjeldus

- Kliendisuhtluse korraldamine proovivõtutarvikute, analüüside logistika ja teiste lepinguliste küsimuste osas
- Klientide nõustamine labori poolt tehtavate ja vahendatavate laborianalüüside osas
- Kliendikoolituste korraldamine ja läbiviimine koostöös ettevõtte teiste töötajatega

Nõudmised kandidaadile

- Kõrgharidus meditsiini või loodusteaduste valdkonnas
- Eelnev töökogemus juhtival või kliendisuhtlust nõudval ametikohal
- Koostöövalmidus ja eemärkide täitmisele suunatus
- Keeleoskused:
• Eesti keele suuline ja kirjalik oskus väga heal tasemel
• Vene keele suuline oskus heal tasemel
- Arvuti kasutamise oskus heal tasemel (MS Office)
- B-kategooria juhilubade olemasolu

- Võimalust rakendada oma oskusi ja teadmisi Eesti suurimas ja kiiremini arenevas erakapitalil põhinevas meditsiinidiagnostika ettevõttes
- Võimalust teha koostööd väga heade erialaspetsialistidega
- Häid töötingimusi
- Konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Kandideerimiseks palume esitada:
- Kandideerimise avaldus koos motivatsioonikirjaga
- Elulookirjeldus (CV)

Dokumendid palume saata hiljemalt ”12” jaanuariks 2010.a. e-posti aadressil rita.surva[at]laborid.ee või aadressil Akadeemia tee 15b, 12618 Tallinn
Kontakttelefon: 6408 210

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. jaanuar 2010
Kuulutus sisestati:
15. detsember 2009

on meditsiinilabor,mis pakub oma teenuseid erinevatele tervishoiuasutustele üle Eesti. Ettevõte omab diagnostikalaboreid Tallinnas, Tartus ja Jõhvis ning annab tööd ~70-le inimesele. Ettevõtte käive ulatub aastas 60 miljoni kroonini. Seoses töömahu suurenemisega pakume Tallinnas tööd laborispetsialistile.