Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #276320

Laborispetsialist meditsiinilaborisse

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • määratud tööprotsesside juhtimine ja nende eest vastutamine, kõikide laboris kasutusel olevate uuringumeetodite valdamine (molekulaardiagnostika)
  • uute metoodikate ja aparatuuri juurutamine
  • dokumentatsiooni kaasajastamine ja koostamine
  • molekulaardiagnostikaalane konsultatsioon ja meditsiinipersonali nõustamine
  • personali koolituse ja väljaõppe läbiviimine
  • heade laboritavade tundmine ja juurutamine labori töös

Ootused kandidaadile

  • bioloogia-, geenitehnoloogia- vm loodusteaduste alane kõrgharidus (magistrikraad)
  • eelnev töökogemus molekulaardiagnostika laboriseadmetega
  • väga hea eesti keele oskus
  • hea inglise keele oskus
  • arvuti kasutamise ning andmete statistilise töötlemise oskus
  • koostöövõime, meeskonnatöö oskus, organiseerimis- ja analüüsioskus, iseseisev otsustus- ja vastutusvõime, kohuse- ja vastutustundlikkus, täpsus, ausus

Ettevõte pakub

  • võimalust töötada sõbralikus ja arenevas meeskonnas
  • vastutusrikast ja huvitavat tööd kaasaegses meditsiinilaboris
  • regulaarset täiendkoolitust
  • konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#276320