Värsked tööpakkumised

Laboriseadmete müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 88515

Tööpakkumise number

88515

Töö kirjeldus

NIKON mikroskoopide ja muude laboriseadmete müük Eestis; suhtlemine tootja ja klientidega ning tehnilise toe pakkumine.

Nõudmised kandidaadile

Vajalik on mikroskoobiga töötamise kogemus; bioloogia/mikrobioloogia alane töökogemus.

Pakume parimat erialast koolitust tootja esindustes, huvitavat ja pingelist tööd ning eneseteostusvõimalust rahvusvahelises keskkonnas, head töötasu, ametiautot ja kaasaegset töökeskkonda.

Lisainfo

Töö eeldab iseseisvust, head suhtlemisoskust, vastutustunnet ja valmisolekut ametireisideks.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
29. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
13. detsember 2006

G.W.Berg OÜ esindab juhtivaid labori- ja mõõteseadmete tootjaid Nikon, Sanyo, Mettler-Toledo, Thermo jt.