Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #38692

Laboriinsener, kutseõpetaja ehitusvaldkonnas

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

õppepraktikate korraldamine ja läbiviimine,
praktikatööde hankimine ja suhtlemine klientidega
materjalide ja tööriistade- ning vahenditega varustamine
tehnoloogialabori arendustöö

Ootused kandidaadile

ehituslik eriharidus
eelnev remondi- või ehitusalane töökogemus
ehitusmaterjalide tundmine
aktiivsus, isiklik initsiatiiv ning loovus
algatusvõime
hea esinemis- ja läbirääkimisoskus
koostöövalmidus
õppimistahe ja -oskus
distsipliin
autojuhiload

Ettevõte pakub

asjalikku meeskonda
eneseteostuse võimalust
erialast täienduskoolitust

Tööpakkumise number
#38692