Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #222868

Laboriarst/laborispetsialist laborisse

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • määratud tööprotsesside juhtimine ja nende eest vastutamine, kõikide laboris kasutusel olevate uuringumeetodite valdamine (voolutsütomeetria)
  • voolutsütomeetriaalane konsultatsioon ja meditsiinipersonali nõustamine
  • dokumentatsiooni kaasajastamine ja koostamine
  • osalemine uute metoodikate ja aparatuuri juurutamisel
  • personali koolituse ja väljaõppe läbiviimine
  • heade laboritavade tundmine ja juurutamine labori töös

Ootused kandidaadile

  • meditsiini- või bioloogiaalane kõrgharidus
  • eelnev töökogemus laboris ning laboriseadmetega
  • väga hea eesti keele oskus
  • hea inglise keele oskus
  • arvuti kasutamise ning andmete statistilise töötlemise oskus
  • organiseerimis- ja analüüsioskus, meeskonnatöö oskus, kohuse- ja vastutustundlikkus, täpsus, ausus

Ettevõte pakub

  • võimalust töötada sõbralikus ja arenevas meeskonnas
  • vastutusrikast ja huvitavat tööd kaasaegses laboris
  • regulaarset täiendkoolitust
  • konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#222868

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. märts 2011
Kuulutus sisestati:
22. märts 2011

SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla missiooniks on Eesti elanikkonna ja tervishoiusüsteemi arstliku turvalisuse tagamine paljuprofiilse akuutravi haiglana, õppe-, teadus- ja arendustöö eestvedamine meditsiinis ja tervishoius. Regionaalhaigla koosneb anestesioloogia-, diagnostika-, kirurgia-, psühhiaatria-, sisehaiguste, onkoloogia- ja hematoloogia ning järelravi ja hooldusravi kliinikust. Meie korpused asuvad Mustamäel, Hiiul, Seewaldis, Pelgulinnas, Kosel ja Keilas. Regionaalhaiglas töötab üle 3500 töötaja.

Vaata rohkem