Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #39699

Laboriarst

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhilised tööülesanded on ABO-veregrupisüsteemis veregruppide määramine ja nendele lõpliku hinnangu andmine ning Rh-süsteemis antigeenide määramine ja hinnangu andmine nii doonoritel kui patsientidel.

Ootused kandidaadile

  • Kogemust immunoloogia/hematoloogia, transfusioloogia, laborimeditsiini alal või sobivate residentuuride läbimist
  • Täpsust ja korrektsust
  • Valmisolekut töötama lisaks põhikohale ka valvetes
  • Arvutikasutamise oskust

Ettevõte pakub

1. Mitmekülgset ja vastutusrikast tööd
2. aktiivset ja noort meeskonda
3. huvitavat ja arenevat töökeskkonda
4. väljaõpet kohapeal
5. regulaarset täiendkoolitust
6. konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#39699
Laboriarst