Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195284

Labori juhataja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Labori juhataja korraldab toidutootmiettevõtte labori tööd ja vastutab laborile pandud ülesannete täitmise eest (kvaliteedi- ja toiduohutuse nõuete täitmine).
Labor töötab ööpäevaringselt ja labori juhatajale alluvas osakonnas töötab 9 - 11 inimest. Töö on intensiivne ja sõltub
tootmisosakonna töörütmist.

Põhilised tööülesanded on:
- labori ladus töökorraldus
- sujuv koostöö tootmis-, logistika jt üksustega
- keskastmejuhi töö inimestega (juhendamine, korraldamine, töögraafikud, töötasud jne)

Ootused kandidaadile

- erialane kõrgharidus (mikrobioloogia, toiduainetehnoloogia, keemia)
Eeldatakse väga häid mikrobioloogiaalaseid teadmisi.
- 5-aastane töökogemus tootmisettevõtte laboris ja/või
2-aastane laboritöö juhtimiskogemus toidutööstuses)
- inglise keele oskus ja vene kõnekeele oskus
- juhtimiskogemus
- hea arvutikasutusoskus (MS Excel, Word)
- täpsus, korrektsus, ausus
- organiseerimis- ja otsustusvõime
- meeskonnatööoskus

Ettevõte pakub

- stabiilset töökohta edukas firmas
- motiveerivat töö tasustamist
- täiendavat erialast koolitust

Lisainfo

Tööpakkumise number
#195284

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. mai 2010
Kuulutus sisestati:
20. aprill 2010

Pikaajaliste traditsioonidega suurim Eesti joogitootja (õlu, mahl, karastusjoogid, veed, siidrid jne).

Vaata rohkem