Värsked tööpakkumised

Labori juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 586067

Tööpakkumise number

586067

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on
· Keemialabori igapäevase töö planeerimine ja organiseerimine;
· Laborimeeskonna töö korraldamine;
· Tooraine ja valmistoodangu analüüsimise ning analüüsimeetodite valideerimise korraldamine;
· Analüüsitulemuste nõuetekohase dokumenteerimise tagamine, LIMSi (labori infosüsteemi) ning labori dokumentatsiooni haldamine.
· Laboriseadmete perioodilise kontrolli ja hoolduse korraldamine;
· Labori tööks vajalike kuluvahendite ja reaktiivide tellimine;
· Laboriga seotud dokumentatsiooni (tööjuhendid, analüüsisertifikaadid, perioodilised aruanded, valideerimisraportid, spetsifikatsioonid jms)
koostamine.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame
· Keemiaalast kõrgharidust;
· Inimeste juhtimise kogemust;
· Täpsust, korrektsust, ja head suhtlemisoskust;
· Head arvuti kasutamise oskust;
· Väga head eesti keele oskust kõnes ja kirjas;
· Väga head erialase inglise keele oskust.
Kasuks tuleb
· Vähemalt kaheaastane sarnase töö kogemus.

Ettevõte pakub

Pakume
· Huvitavat ja mitmekesist tööd;
· Konkurentsivõimelist palka;
· Kaasaegset töökeskkonda;
· Täiendkoolitust.

Lisainfo

Asume Harju maakonnas Viimsis (sõita piki mere äärt - restoran "Paat" edasi kuni keerab paremale Kelvingi peale seal juba näha suunaviidad) Meieni
toob vaid marsuutakso "Viimars" KODULEHT http://www.viimars.ee/Bussnr260uus.php

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
19. märts 2019
Brutopalk:
Alates 1500 kuni 1800 EUR kuus

Interchemie werken “De Adelaar” Eesti AS on steriilsete ja mittesteriilsete veterinaarravimite tootja Eestis.
Interchemie werken De Adelaar Eesti AS ekspordib veterinaarravimeid 105 riiki maailmas.
Firma eesmärgiks on kasvada üheks suurimaks oma valdkonnas.
“Lisainfo firma kohta www.interchemie.com”