Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #152956

Labori assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vereproovide võtmine
Telefoni teel klientidega suhtlemine
Tellimuste registreerimine labori infosüsteemi
Proovimaterjalide ettevalmistamine analüüsiks
Tulemuste väljastamine

Ootused kandidaadile

Meditsiiniline haridus
Arvutiga töötamise kogemus
Hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
Vene keele oskus suhtlustasandil
Korrektsus, täpsus, usaldusväärsus
Väga hea suhtlemisoskus, valmidus meeskonnatööks

Ettevõte pakub

Võimalust rakendada oma oskusi ja teadmisi
Huvitavat ja arenevat töökeskkonda
Häid töötingimusi
Võimalust osaleda ettevõtte kultuuri kujundamisel

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV koos sooviavaldusega 13.juuniks 2008.a.
E-posti aadressil tallinn(at)laborid.ee või aadressil Akadeemia tee 15b , 2618 Tallinn
Kontakttelefon: 6408210

Tööpakkumise number
#152956

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
22. mai 2008

Quattromed HTI Laborid OÜ on Quattromed AS molekulaardiagnostika üksuse ja HTI Laboriteenused AS ühinemise käigus moodustunud meditsiinilabor, mis pakub oma teenuseid erinevatele tervishoiuasutustele üle Eesti.

Vaata rohkem