Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #657541

LABORATOORIUMI JUHATAJA

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Lihatööstuse laboratooriumi töö planeerimine ja korraldamine, tooraine ja toodete kvaliteedi hindamise koordineerimine.

  • Laboratooriumi enesekontrollisüsteemi dokumentatsiooni väljatöötamine ja ajakohastamine.

  • Valmistoodete kvaliteedi ja organoleptilise hindamise, toorainest ja toodetest füüsikalis-keemiliste ja mikrobioloogiliste analüüside tegemise organiseerimine.

  • Proovide võtmine bakterioloogiliste uuringute jaoks.

  • Kestvuskatsete läbiviimine.

  • Laboratooriumi tööks vajaminevate materjalide ja töövahendite tellimine, seadmete kontrolli ning kalibreerimise organiseerimine.

  • Laboratooriumi töötajate töö juhtimine, organiseerimine ja kontrollimine.

  • Osalemine ettevõtte enesekontrollisüsteemi (HACCP) ja ettevõtte toiduohutuse juhtimise (ISO 22000) töös.

  • Toidu märgistusalase vastavuse kontroll.

Nõudmised kandidaadile

  • Rakenduslik või kõrgem eriharidus (toiduainete tehnoloogia või keemia valdkonnas).

  • Vähemalt 1-aastane töökogemus toidusektoris.

  • Tööülesannetega seotud Eesti seadusandluse ja EL-i otsekohalduvate õigusaktide tundmine.

  • Eesti keele oskus heal tasemel, vene ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas.

  • Arvuti kasutamise oskus.

  • Hea kohanemisvõime ja stressitaluvus ning oskus töötada iseseisvalt.

Pakume huvitavat tööd stabiilses ettevõttes, kaasaegset töökeskkonda, arengu- ja õppimisvõimalusi, sõbralikku kollektiivi ning vajadusel elamispinda Kuressaares.

Lisainfo

Töökoht asub Kuressaares, tööaeg esmaspäevast reedeni kell 8.00-17.00.

Kandideerimiseks saatke oma CV ja palgasoov e-posti aadressile marion(at)tuulegrupp.ee. Lisainfo tel 504 5396.

Tööpakkumise number
#657541

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. august 2020
Kuulutus sisestati:
6. juuli 2020

Tuule Gruppi kuuluv Saaremaa Lihatööstus on üks Saaremaa juhtivaid ettevõtteid, mille põhitegevuseks on lihatoodete tootmine ja müük.

Vaata rohkem