Värsked tööpakkumised

Laborant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 192303

Tööpakkumise number

192303

Töö kirjeldus

kelle tööülesanneteks on toorpiima, valmistoodangu, põhimaterjalide ja tootmisprotsessi füüsikalis-keemiliste analüüside tegemine, pesulahuste kontrollanalüüside tegemine ning katsetulemuste registrite pidamine.

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on erialane haridus; töökogemused laboritöös (soovitavalt tootmises, kuid sobib ka meditsiinivaldkond), head teadmised ja praktika analüüsi- ja laboriseadmete kasutamisel. Töö nõuab täpsust ja kohusetundlikkust, oskust oma töid arvuti abil vormistada, positiivset eluhoiakut koos meeldiva ja sõbraliku suhtlemis- ja koostööoskusega.

Pakume hindamatu väärtusega ja omanäolist töökogemust Eesti ühes suuremas toiduainetekontsernis. Tööle asumisel tagame esmase väljaõppe ja kohanemise ettevõtte spetsiifikaga.

Lisainfo

Töökoht asub Viljandi linnas, töö on vahetustega.

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. märts 2010
Kuulutus sisestati:
8. märts 2010

Tere AS on suurim kodumaisel kapitalil põhinev toiduainete kontsern. Meie tooteid tuntakse kaubamärkide TERE, Hellus, Mumuu, Emma, Haps,Merevaik ja Kohuke järgi.