Värsked tööpakkumised

Laborant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 184261

Tööpakkumise number

184261

Töö kirjeldus

Laboranditöö Ida-Soomes (230 km Helsingist).

Nõudmised kandidaadile

> Meditsiinialane kõrgharidus (laborant)
> Hea soome keele oskus (pakume keelekoolitust!)
> Eelduseks on eelnev töökogemus Soomes

Ettevõte pakub

> Igapäevase ja meditsiinilise soome keele kursused
> Abi dokumentide vormistamisel
> Abi korteri leidmisel
> Konkurentsivõimelist palka

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
17. oktoober 2009
Kuulutus sisestati:
17. september 2009
Lisainfo palga kohta:
Palk kokkuleppeline

Mediverkko Oy on üks Soome juhtivaid personaliteeninduse ettevõtteid tervishoiu alal, milles töötab üle 1000 arsti, hambaarsti ning õe. Igal kuul pakume sadadele arstidele, hambaarstidele ning õdedele nii pika kui lühiajalist tööd haiglates ning tervisekeskustes üle kogu Soome.
Mediverkko eesmärgiks Eestis on saada personaliteenindusega tegelevate ettevõtete kvaliteedijuhiks.