Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #611872

Laborant

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: lepinguline (töö on vahetustega)

Brutopalk: Alates 5 €/tunnis
Kuulutus sisestati: 8. august 2019
Kuulutus aegub: 6. september 2019

Töö kirjeldus

Lõnga värvimiseks vajalike retseptide ja labori protseduuride väljatöötamine, Datacolor`i andmebaaside regulaarne täiendamine ning laboratoorsete katsete teostamine.

Ootused kandidaadile

- valmisolek vahetustega tööks (6.00-14.30 ja 14.30-23.00)
- arvuti kasutamise oskus
- hea värvitaju ja nägemine
- inglise keele oskus suhtlustasandil
- huvi laboritöö vastu
- orienteeritus meeskonnatööks
- korrektsus ja täpsus

Ettevõte pakub

- stabiilset tööd rahvusvahelises ettevõttes
- kollektiivpuhkust
- väljaõpet kohapeal
- enesetäiendamise võimalust
- toetavat meeskonda ja toredaid ühisüritusi
-töötasu alates 5€/h

Tööpakkumise number
#611872

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
6. september 2019
Kuulutus sisestati:
8. august 2019

Danspin AS-i põhitegevusalaks on villase vaibalõnga värvimine. Ettevõte pälvis 2016. aastal Eesti Gasellettevõtte tiitli, mida omistatakse ettevõtetele, kes on viimase 3 aasta jooksul oma käivet ja kasumit kasvatanud rohkem kui 50% ja loonud rohkelt uusi töökohti. Viimase 5 aastaga on investeeritud 2,7 miljonit eurot tootmishoonetesse ja –seadmetesse. Laienemine ja investeeringud jätkuvad ka lähiaastatel.

Vaata rohkem

Laborant