Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #311685

Laborant (mikrobioloogia)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma särtsakasse meeskonda hakkajat, nutikat ja sõbralikku laboranti. Mikrobioloogia laborandi töö eesmärgiks on analüüside nõuetekohane teostamine, mis hõlmab järgmisi tegevusi:
* proovimaterjalide vastuvõtt
* proovimaterjali ettevalmistamine analüüsiks
* analüüside teostamine, töö aparatuuriga
* analüüsitulemuste esmane hindamine ja sisestamine
* kvaliteedikontrollide teostamine jms

Ootused kandidaadile

* erialane kutseharidus / rakenduslik kõrgharidus (laborant, bioanalüütik) või bioloog eelneva laboritöö kogemusega
* hea eesti keele oskus (igapäevane töökeel)
* arvutiga töötamise oskus
* hea suhtlemisoskus, valmidus meeskonnatööks, korrektsus, täpsus, usaldusväärsus
* valmidus töötama paindliku tööajaga vastavalt labori vajadustele

Ettevõte pakub

* intensiivset ja huvitavat tööd edukas ettevõttes
* võimalust rakendada oma kogemusi ja teadmisi ning omandada uusi
* häid töötingimusi
* sõbralikku, toetavat ja töökat kollektiivi
* motivatsioonipaketti, tulemustasu
* konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Tööpäev kestab 8 h + 30 min lõuna. Tööaeg E-R, 2 korda kuus ka laupäeviti, mille eest on ette nähtud vaba päev. Öövahetusi ei ole.

Tööpakkumise number
#311685

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
19. juuni 2013

Quattromed HTI Laborid OÜ on Eesti suurim erakapitalil põhinev üle 16-aastase kogemusega meditsiinilabor. Ettevõtte põhitegevuseks on laboriteenuse pakkumine oma klientidele – perearstidele, ambulatoorse- ja statsionaarse eriarstiabi osutajatele, töötervishoiukeskustele, erinevatele riiklikele institutsioonidele ja eraisikutele. Laboriteenus hõlmab proovimaterjalide kogumist ja transporti, laboratoorsete analüüside teostamist, vastuste valideerimist ning edastamist teenuse tellijatele, vajadusel laborispetsialistide konsultatsioone, klientide informeerimist töö paremaks korraldamiseks ning uuenduste juurutamist.

Quattromed HTI missiooniks on pakkuda inimestele tervisliku seisundi hindamiseks usaldusväärseid ja kliendisõbralikke meditsiinidiagnostika lahendusi.

Vaata rohkem